Hakkında

Tarih ve kültürün panoramik manzarası...

Otelimiz Bursa şehir Merkezinde Cumhuriyet alanı ve Atatürk Heykeline 200 mt. mesafededir.
Tarihi Kapalı Çarşı, Ulu Camii, Koza Han, Kayhan Çarşıları ile Cumhuriyet ve Atatürk Caddelerinin tam ortasında Bizans ve Osmanlı Kültürlerinin mekan ve değerlerinin içinde yer alan konumu ile de ayrı bir özelliğe sahiptir.

Otelimiz Türkiye’nin en büyük kayak merkezi Uludağ’a 30 km, Uluslar arası Yenişehir Havaalanına 40 km. uzaklıktadır.

Otel Bursa’ nın en merkezinde Valiliğe, 70 m, Büyükşehir Belediyesine 80 m,
Ulucami 140 m, Orhan Cami 90 m, Kozahan 120 m yürüme mesafesinde olup,

Unesco dünya Mirası olan Tarihi Kent Merkezinin ortasında yer almaktadır.

HOTEL EFEHAN 35 oda,8 Suite daire ve 80 yatak kapasiteli olup bütün odalarımızda ; direkt telefon, klima, mini bar, televizyon, oda banyolarında paralel telefon ve saç kurutma makinesi,merkezi ısıtma ve misafirlerimiz için özel emanet kasalarımız bulunmaktadır.
Otelimiz şehir merkezinde tiyatro ve kültür merkezlerine yakınlığından dolayı gerek tiyatro gerekse sinema sanatçılarının konaklama için tercih ettikleri konumdadır.
Bunun dışında merkezi konumundan dolayı genellikle hafta içi işadamları, bankacılar, sigorta şirketleri görevlileri, yabancı turistler hafta sonu ise yerli ve yabancı gruplar müşteri portföyümüzü oluşturmaktadır.
Otelimizin hemen yanında bulunan katlı otopark misafir araçlarının otopark problemini ortadan kaldırmaktadır.

Otelimizde 2 ayrı Toplantı salonu bulunmaktadır. Bunlardan Küçük Salonumuz 40 kişilik, Büyük Salonumuz ise 80 kişiliktir.
Her iki salonun birleşimi ile 120 kişilik aktiviteler yapılabilmektedir. Toplantı Salonu için kullanılacak tüm ekipmanlar otelimizde mevcuttur. Otelimizde dernek toplantıları, kulüp toplantıları ve çeşitli eğitim toplantıları ve seminerleri sıklıkla yapılmaktadır.

Teras Restaurantımız yaz ve kış aylarında faaliyette olup Bursa’nın efsanevi panoramik görüntüsüne sahiptir. Yat şeklinde dizayn edilmiş, Pupa Bar’da Bursa’nın eşsiz manzarasına yelken açtığınızı hissedebilirsiniz.
Teras Restaurant ise Meksika İtalya ve Türk Mutfağının yemeklerinin yanı sıra tüm balık ürünler ininde lezizliği canlı müzik eşliğinde çok özel bir atmosferde sizlere sunmaktadır.
150 kişilik kapasiteli Teras Restauratımız da düğün, nişan, sevgililer günü, doğum günü,
çay toplantıları gibi özel davetler ve kutlamalar yapılmaktadır.

Bizi Arayın +90 (224) 225 22 60